|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

Ostatnie dni zapisów

Wszystkie kierunki i specjalności w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium zostały uruchomione! Chcesz uzyskać wykształcenie wyższe i poznać nowych znajomych oraz świetnych wykładowców? Jeśli tak, to Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium ma coś dla Ciebie!

Absolwenci szkół średnich mają do wyboru Kierunek Pedagogika lub Zarządzanie, które oferują szeroki zakres specjalizacji, aby dopasować się do Twoich zainteresowań i aspiracji zawodowych:

Kierunek: Pedagogika – studia licencjackie 3-letnie

Kierunek: Zarządzanie – studia licencjackie 3-letnie

Kierunek: Zarządzanie – studia magisterskie 2-letnie

Rekrutacja wciąż trwa. To wyjątkowa okazja, aby rozpocząć kolejny etap edukacji i zdobyć cenne umiejętności, które otworzą przed Tobą drzwi do różnorodnych możliwości zawodowych. Nie czekaj! Dołącz do naszej społeczności studentów i zacznij budować swoją przyszłość już teraz.

Najbliższe zajęcia dla studentów 1 roku studiów licencjackich już 30 września, a dla studentów 1 roku studiów magisterskich 7 października.

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium czeka na Ciebie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.