|  Rafał Wichniewicz

Poranne utrudnienia na kolei

We wtorkowy ranek, podróżni planujący przejazd pociągami, jadącymi od strony Inowrocławia do Poznania, mogą się liczyć z utrudnieniami.

Serwis PKP PLK informuje, że na odcinku pomiędzy Mogilnem a Wydartowem doszło do uszkodzenia sieci trakcyjnej, efektem czego niektóre pociągi zostały odwołane.

– Mogilno – Wydartowo. Awaria sieci trakcyjnej. Wstrzymany ruch pociągów. Pociągi przewoźnika PKP IC kierowane są drogą okrężną przez Wrześnię, Koło. Przewoźnik Koleje Wielkopolskie i POLREGIO wprowadziły Zastępczą Komunikację Autobusową. Przepraszamy za utrudnienia – informuje serwis.

Z tego też powodu niektóre pociągi odnotowały już opóźnienia. Ostatni regularny skład do Poznania wyjechał z Gniezna o godzinie 7:17. Utrudnienia mają potrwać kilka godzin.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.