|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

Freedom Stypendium edycja 2023

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy ogłosić wyniki “Freedom Stypendium – edycja 2023’ ”, dedykowane utalentowanym uczniom szkoły podstawowej, którzy pragną odkryć fascynujący świat języka angielskiego.

We Freedom- Kursy Językowe wiemy, że nauka języka to klucz do nowych możliwości, przygód i poznawania różnych kultur.

Dlaczego “Freedom Stypendium” ?

Nazwa “Freedom Stypendium” symbolizuje naszą wizję – otwieramy drzwi do nowych horyzontów i pomagamy naszym uczniom wzbić się na wyżyny, rozwijając swoje umiejętności językowe. Jesteśmy przekonani, że edukacja jest najważniejszym narzędziem, które pomaga dzieciom osiągnąć swoje cele a w konsekwencji osiągnąć w życiu wolność i niezależność.

“Freedom Stypendium” obejmuje:
  1. Roczny Kurs Języka Angielskiego:

Zwycięzca otrzymuje roczny kurs języka angielskiego w naszej renomowanej szkole. Kurs jest dostosowany do poziomu ucznia i będzie prowadzony przez doświadczonych nauczycieli, którzy są pasjonatami nauki języków.

  1. Materiały Dydaktyczne:

Uczestnik otrzyma dostęp do najnowszych materiałów dydaktycznych, podręczników i narzędzi edukacyjnych, które pomogą mu w nauce.

  1. Indywidualne Zajęcia Konsultacyjne:

Dla jeszcze lepszych wyników uczestnik będzie miał dostęp do indywidualnych zajęć konsultacyjnych, które pozwolą mu pracować nad konkretnymi obszarami języka, w których chciałby się rozwijać.

  1. Wsparcie Rodziców:

Jesteśmy przekonani, że sukces edukacyjny zależy w równym stopniu od zaangażowania rodziców, dlatego oferujemy wsparcie i konsultacje rodzicom uczestnika, aby pomóc w monitorowaniu postępów i rozwoju dziecka.

Jak można ubiegać się o „Freedom Stypendium”? Zobacz na stronie Kursów Językowych Freedom.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.