|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

2 kiermasze, 4 dni, ponad 100 produktów w super cenach od Complet Furniture i Bovelli Bedding

Szukasz wyjątkowego prezentu pod choinkę? A może chcesz dokonać zmiany aranżacji wnętrza przed świętami? Już niebawem sofy, fotele, legowiska dla zwierząt, maty do ćwiczeń, workoplecaki, poduszki, piórniki, kosmetyczki i wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach będzie można nabyć w ciągu 4 dni w trakcie 2 kiermaszów w siedzibach producentów mebli: Complet Chmielewscy w Myślęcinie oraz Bovelli Bedding w Fałkowie.

Gdzie i kiedy odbędą się kiermasze? 

  • 14 – 15 grudnia od 10:00 do 18:00 w showroom Bovelli Bedding: Fałkowo 152, 62-260 Łubowo

W ofercie: legowiska dla zwierząt w różnych rozmiarach, maty do ćwiczeń, workoplecaki, poduszki, piórniki, kosmetyczki i inne.

Więcej na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/5SLroXP7j

  • 15 grudnia od 14:00 do 18:00 w showroom Complet Chmielewscy: Myślęcin 4a, 62-260 Łubowo
  • 16 -17 grudnia od 10:00 do 13:00 w showroom Complet Chmielewscy: Myślęcin 4a, 62-260 Łubowo

W ofercie: sofy, narożniki, fotele, pufy

Więcej na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/9oetaBuHg

Na terenie miasta Gniezna i jego najbliższej okolicy producent zapewnia transport mebli bez dodatkowych opłat.

UWAGA! 5% wartości każdego zakupionego mebla marki Complet Furniture przekażemy na rzecz Stowarzyszenia Centrum Hipoterapii i Rekreacji Konnej w Leśniewie 24, Łubowo 62-260

Organizatorzy kiermaszów:

Bovelli Bedding posiada 10 – letnie doświadczenie w produkcji łóżek kontynentalnych i łóżek tapicerowanych. Spółka od 2021 roku jest zlokalizowana w strefie aktywizacji gospodarczej w Fałkowie. Firma aktywnie wykorzystuje odpady poprodukcyjne, z których tworzy przedmioty użytkowe marki GOOD FIBER, w tym głównie legowiska dla zwierząt w kilku rozmiarach.

Complet Chmielewscy to firma rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Posiada bogatą ofertę mebli tapicerowanych marki COMPLET FURNITURE®. Marka łączy w sobie funkcjonalność i stylowy wygląd, produkty są trwałe, wykonane z najwyższej jakości surowców, zgodne z najnowszymi trendami wzorniczymi. Producent koncentruje się na wysokiej jakości tkaninach obiciowych i dodatkach, dbając o każdy szczegół wykończenia.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.