|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

BEL-POL Gniezno – pomiar online

Nie masz czasu biegać od sklepu do sklepu? Jesteś zainteresowany zakupem drzwi i/lub podłóg? 

Zapraszamy do skorzystania z opcji umówienia się na pomiar z naszym montażystą poprzez formularz na stronie https://pomiar.bel-pol.pl/

Jak to działa?

To bardzo proste – wypełniasz dane, przesyłasz do nas i rozpoczynamy proces. Po pobraniu zlecenia spodziewaj się kontaktu – umówimy dogodny termin na pomiary. Następnym krokiem jest przygotowanie oferty – tym zajmują się już nasi doradcy w salonie. Doradzimy najlepsze rozwiązanie, pomożemy z doborem materiałów.

Zapraszamy również do tradycyjnej wizyty w salonie, abyśmy mogli przy pysznej kawie wspólnie dobrać wykończenie dla Twojego domu/mieszkania. Jeśi nie masz czasu – nie szkodzi – możemy całość procesu przeprowadzić zdalnie.

Dla przypomnienia – w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór podłóg (laminowanych, winylowych, drewnianych), drzwi oraz okładzin ściennych (lamele, panele ścienne SPC VILO).

Zapraszamy

Salon BEL-POL GNIEZNO,

Roosevelta 89A.

Tel. 880-738-757

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.