|  Materiał promocyjny  |  Zostaw komentarz

Uczą się biznesu i realizują swój projekt

zdjęcia nadesłane

Ręką i pasją – to projekt społeczno-biznesowy uczniów Językowego Liceum Ogólnokształcącego Prymus.

Inga, Martyna, Zosia i Maciej w ramach zajęć Biznesu i Zarządzania wpadli na pomysł stworzenia warsztatów kreatywnych. Znaleźli partnera, MOK i Fantasmagorię, a także środki finansowe na przeprowadzenie warsztatów z rysunku, szycia, szydełkowania, makramy i makijażu.

Uczniowie dostrzegli problem nadużywania telefonów komórkowych i problemy społeczne wśród młodzieży, a ich celem było rozwój kreatywności, zdolności manualnych oraz umożliwienie nawiązania nowych znajomości młodych mieszkańców Gniezna.

– Cieszymy się, że nawiązaliśmy kontakt z Fantasmagorią, która wsparła nasz projekt. Dziękujemy Wiktorowi Kolińskiemu za tak otwartą postawę na nasze pomysły – mówi Inga Garus, uczennica Językowego Liceum Prymus.

Warsztaty zostały przeprowadzone w Miejskim Ośrodku Kultury i cieszyły się dużym zainteresowaniem.
– Rozwijanie przedsiębiorczości to kluczowy element w naszym Liceum. Staramy się uczyć młodzież, że wiedza to tylko jeden z elementów kompetencji. Istotne są umiejętności i postawa a także myślenie jak odpowiadać na potrzeby klientów i rozwiązywać ich problemy – podsumowuje Dariusz Witkowski,  dyrektor Językowego Liceum Ogólnokształcącego Prymus.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.