|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

Święty Mikołaj odwiedzi Komfort Gniezno

Sklep Komfort Gniezno

Najmłodszych mieszkańców Gniezna i powiatu zapraszamy do sklepu Komfort Gniezno, który już 17 grudnia br. odwiedzi święty Mikołaj.

Na ten poranek, kiedy rozglądamy się za nocną wizytą świętego Mikołaja, czekało wiele naszych pociech. Podarki, nawet najskromniejsze, ale jednak niespodziewane, zawsze przynoszą uśmiech i radość.

Takie odwiedziny świętego Mikołaja w swojej siedzibie zapowiedział także sklep Komfort Gniezno, który działa przy ul. Gdańskiej 66, przy zjeździe z Wiaduktu Solidarności.

Już w sobotę 17 grudnia w godzinach otwarcia tj. od 10:00 do 14:00, każdy milusiński będzie miał okazję spotkać się ze świętym Mikołajem, który będzie obecny w sklepie Komfort Gniezno. Pamiętać należy, że on już dobrze wie, kto sobie zasłużył w tym roku na prezenty! Zapraszamy!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.