|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

Hotel Moran koło Powidza zaprasza na świąteczne wydarzenia i Sylwestra

Hotel Moran****SPA zaprasza mieszkańców do udziału w wielkich wydarzeniach. W najbliższym czasie będzie to spotkanie z Prawdziwym Świętym Mikołajem z Laponii oraz Jarmark Bożonarodzeniowy (wydarzenie z atrakcjami dla rodzin).

Hotel Moran****SPA w Ostrowie koło Powidza zaprasza wszystkich do odwiedzin podczas wydarzeń, które są zaplanowane w najbliższym czasie. To spotkanie z Mikołajem z Laponii (zobacz więcej), które odbędzie się w niedzielę 8 grudnia, a także Jarmark Bożonarodzeniowy, przygotowywany w weekend 14 – 15 grudnia br. (zobacz więcej

Osoby, które jeszcze zastanawiają się nad zabawą sylwestrową, mogą skorzystać z przygotowanej na ten wieczór oferty (zobacz więcej).

Więcej informacji o wszystkich wydarzeniach można znaleźć poniżej oraz na stronie Hotelu Moran****SPA.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.