Przejdź do treści głównej

Autor: MN (opr)

Zawodnicy Orła z medalami na Mistrzostwach Europy

W ostatni weekend lipca Toruń był stolicą europejskiego ścigania w lewo w ramach Mistrzostw Europy w speedrowerze. Rozdano osiem kompletów medali – po cztery w rywalizacji indywidualnej i drużynowej. Na szyjach Biało-Czerwonych zawisły cztery złote krążki, a indywidualnie najlepsi byli Paweł Kozłowski i Zuzanna Klett.

Czytaj dalej