W czwartek po godzinie 6 na szosie prowadzącej przez Olekszyn w gminie Kiszkowo doszło do zderzenia dwóch samochodów – dostawczego oraz osobówki. Na skutek tego jedno z aut wypadło do rowu.
Do zdarzenia doszło 13 listopada, przed godziną 6:15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu szosy z Kiszkowa do Kłecka oraz lokalnej drogi z Łagiewnik Kościelnych do Rybieńca, doszło do zderzenia z udziałem samochodu dostawczego oraz osobowego. W wyniku tego drugie z aut wypadło do rowu.
Na miejsce skierowano OSP Kiszkowo, OSP Rybno Wielkie, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy i rozlane płyny eksploatacyjne. Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, uczestnicy zostali przebadani, ale nikt nie wymagał hospitalizacji.
Okoliczności zdarzenia ustala policja. Na czas prowadzonych działań na drodze nie było większych utrudnień w ruchu.
W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.