|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Wypadek na pikniku. Lądował śmigłowiec LPR

W sobotni, wczesny wieczór służby zostały powiadomione o zdarzeniu, do jakiego doszło przy świetlicy wiejskiej w Wymysłowie w gminie Trzemeszno.

Zderzenie miało miejsce 3 czerwca, po godzinie 18. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, podczas trwającego pikniku rodzinnego, zorganizowanego przy świetlicy wiejskiej w Wymysłowie, odbywały się różne zabawy i konkurencje. W trakcie jednej z nich miało dojść do niekontrolowanego upadku dziecka z nieznacznej wysokości.

Pierwszej pomocy udzielili świadkowie, a na miejsce wezwano pogotowie – z uwagi na sytuację, na miejsce skierowano śmigłowiec LPR, a do wsparcia także zastępy straży celem zabezpieczenia lądowiska na pobliskim boisku.

Po przylocie maszyny okazało się, że w międzyczasie na miejsce dotarł także zespół ratownictwa medycznego, który zajął się dzieckiem – ostatecznie decyzją załogi zostało ono przewiezione do szpitala karetką. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.