|  Redakcja  |  1 komentarz

Oszukał podczas zakupu. Teraz jest poszukiwany

źródło: KPP Gniezno

Młody mężczyzna jest poszukiwany przez funkcjonariuszy, jako osoba związana z oszustwem, do jakiego doszło latem br. w Gnieźnie.

Jak informuje KPP Gniezno, do oszustw poprzez wprowadzenie błąd dwóch pokrzywdzonych doszło 19 lipca 2023 roku na terenie miasta.

– Mężczyzna z góry powziętym zamiarem doprowadził kupujących do niekorzystnego rozporządzenia ich mieniem przy zakupie łańcuszka z zawieszką koloru złotego, czym spowodował straty na szkodę pokrzywdzonych w łącznej kwocie wynoszącej 2 600 złotych. Kamery monitoringu uchwyciły sprawcę, mężczyznę z charakterystycznym tatuażem na przedramieniu – informuje KPP Gniezno.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Tomaszem Bondyra pod numerem telefonu 47 77 21 281 lub dyżurnym Policji w Gnieźnie 47 77 21 211, adres e-mail: tomasz.bondyra.@po.policja.gov.pl

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ojcnew
ojcnew
17/11/2023 16:09

Upaćkana ręka i wiadomo, że przestępca.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.