|  Redakcja  |  4 komentarze

Ślisko na drogach. Kolizje kilku aut na Wiadukcie Solidarności

Od wczesnych czwartkowych godzin aura w naszym regionie jest bardzo niekorzystna – padający deszcz miejscami zamarza, przez co jazda autem i przejście chodnikiem niekiedy jest bardzo trudna.

Zgodnie z prognozami, w godzinach nocnych ze środy na czwartek zaczęły występować marznące opady deszczu, które mogą nam towarzyszyć przez kolejne godziny, do którego dołącza też wiejący silny wiatr. 

Od czwartkowego rana doszło też do pierwszych zdarzeń drogowych. Na Wiadukcie Solidarności, na nitce w kierunku Winiar doszło do trzech kolizji z udziałem kilku aut, co spowodowało utrudnienia w ruchu prowadzonym jednym pasem. W zdarzeniu nikomu się nic nie stało. 

Utrudnienia na drodze spowodowane przez stojącą w poprzek ciężarówkę pojawiły się również w rejonie wiaduktu nad S5 w rejonie węzła Piekary. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Majomir
Majomir
23/11/2023 13:03

Opony na zimowe to się w wrześniu zmienia

Hodowca milicjantów
Hodowca milicjantów
23/11/2023 09:59

Bo jeździć trzeba umieć.A nie jak teraz pojazdy nauki jazdy 20 km/h jeżdżą o zastanawia mnie czego ci ludzie się nauczą podczas kursu chyba tego jak być zawalidroga i stwarzać zagrożenie w ruchu

szofer
szofer
23/11/2023 08:45

Służby jak zwykle zaspały. Przecież ślizgawica była zapowiadana i takie miejsca, jak wiadukty są w pierwszej kolejnosci do posypywania!

Kierowca
Kierowca
23/11/2023 08:20

Na ulicy Wrzesińskiej, przy przejściu dla pieszych na którym niedawno doszło do potrącenia pieszego, tradycyjnie nie działa oświetlenie. Tylko „znawca” tego przejścia wytęża wzrok by dostrzec wchodzących na przejście. Dla nieznających tego trudnego, z powodu ograniczonej widoczności, przejścia ( zarówno pieszego jak i kierowcy), to prawdziwe zagrożenie.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.