|  Redakcja  |  4 komentarze

Zboczeniec uciekł, ale został zatrzymany w sąsiednim województwie

źródło: ECPU Polska

Mężczyzna, który miał proponować osobie małoletniej poddanie różnym czynnościom seksualnym, został ujęty w powiecie inowrocławskim.

W czwartek Fundacja ECPU, czyli tzw. łowcy pedofili, poinformowali o swojej wizycie w Gnieźnie. Na ich celowniku znalazł się 45-letni mężczyznaq, który miał proponować 13-latce m.in. stosunek seksualny. Mężczyzna, jak poinformowano, bardzo często zmienia miejsce zamieszkania i nie zastano go już w Gnieźnie. Mimo to przedstawiciele fundacji nie odpuścili i powiadomili o przestępstwie gnieźnieńską komendę.

Dzisiaj, jak informują, 45-latek został ujęty w piątek 8 grudnia. Była to mała wieś pod Janikowem w powiecie inowrocławskim. Przedstawiciele fundacji powiadomili miejscowych policjantów, a następnie mężczyzna został zatrzymany, po czym przewieziono go do Gniezna, gdzie – jak dodano – wykonywane są z nim dalsze czynności w sprawie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karola z Śmiałego
Karola z Śmiałego
10/12/2023 17:00

ECPU jej członkowie też mają wyroki dlaczego tym się nie pochwała .Oraz dlaczego się nie pochwała że działa nie zgodnie z prawem i dlatego mają wyroki prawomocne

czytelnik
czytelnik
13/12/2023 18:58

Jakie wyroki, ważne, że zboczeńców namierzają.

lokalnie
lokalnie
14/12/2023 12:15

Nagannie jest oceniana prowokacja, ale skoro władze nie dają sobie rady z takimi przestępstwami, to jedyną formą jest właśnie prowokacja i zatrzymanie obywatelskie. Nie można chronić przestępców szczególnymi przepisami i narażać kolejne ofiary na dożywotnie traumy, a czasem niestety nawet na morderstwa dokonywane przez zboczeńców.

Jurand z Spychowa
Jurand z Spychowa
10/12/2023 16:58

Jak tam wyroki ECPU dlaczego tym się nie pochwała© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.