|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Zderzenie na ul. Kostrzewskiego

Do szpitala trafiła osoba kierująca jednym z samochodów, które w środowe popołudnie uczestniczyło w zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego i Cienistej.

Do zdarzenia doszło 10 stycznia, przed godziną 17:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na ww. skrzyżowaniu miało miejsce zderzenie samochodów osobowych marki Mercedes oraz Toyota. 

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, a także do wsparcia OSP Łubowo (w tym czasie drugi zastęp JRG Gniezno był na wypadku na S5). Po dotarciu pierwszego zastępu zastano dwa pojazdy uczestniczące w zdarzeniu oraz kierujących autami, którzy zdołali je opuścić o własnych siłach. Kierująca Toyotą trafiła do karetki zespołu ratownictwa medycznego, po czym została przewieziona do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch w obrębie skrzyżowania odbywał się z utrudnieniami.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.