|  Redakcja  |  1 komentarz

Ciało mężczyzny znalezione przed blokiem

We wtorkowy, wczesny ranek przed jednym z bloków na os. Tysiąclecia znaleziono ciało mężczyzny.

Sytuacja miała miejsce 20 lutego, po godzinie 5 rano. Służby zostały poinformowane przez jedną z mieszkanek, która na chodniku przed budynkiem wielorodzinnym przy ul. Budowlanych znalazła mężczyznę, który nie dawał oznak życia.

Na miejsce zadysponowano policję, która potwierdziła ten fakt. Pomimo próby podjęcia przywrócenia czynności życiowych, te nie przyniosły skutku – stwierdzono zgon około 30-letniego mężczyzny. Informację potwierdziliśmy w KPP Gniezno.

Na miejscu obecny byli także strażacy, którzy pomogli zabezpieczyć rejon zdarzenia. Decyzją prokuratora ciało ma zostać przekazane do badań w celu próby ustalenia przyczyn zgonu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
Janusz
20/02/2024 14:34

Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Coraz młodsi ludzie odchodzą z tego świata…© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.