|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

W terenie zabudowanym jechał o 89 km/h za szybko

33-latek z gminy Niechanowo spotkał się dzisiaj ze sporymi konsekwencjami swojego „lekkiego” podejścia do przepisów.

O sytuacji, która miała miejsce w środę 27 marca w godzinach popołudniowych, informuje Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie. 33-latek, jadąc przez Niechanowo swoim BMW, zdecydował się mocniej docisnąć gazu mimo, że poruszał się w terenie zabudowanym – wyciągając 139 km/h, kiedy akurat namierzyła go policyjna kontrola.

– Kierujący otrzymał mandat karny kredytowany w kwocie złotych i punktów karnych oraz stracił prawo jazdy na trzy miesiące – informują policjanci i dalej dodają: – Wykroczenia drogowe oznaczają nie tylko dotkliwe konsekwencje finansowe, ale także utratę prawa jazdy. Nowy taryfikator mandatów wobec kierowców, którzy mają wyjątkowo „ciężką nogę”, przewiduje znacznie wyższe sankcje.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.