|  Redakcja  |  1 komentarz

Kontrola kibiców jadących na mecz

W niedzielne popołudnie policjanci zostali powiadomieni o grupowaniu się kibiców, które miało miejsce na pograniczu powiatu gnieźnieńskiego i żnińskiego.

Sytuacja miała miejsce 12 maja, wczesnym popołudniem. O sprawie poinformował nas jeden z mieszkańców: – Około godziny 14 koło miejscowości Modliszewko w lasach Nowaszyce była ustawka kiboli, po paru minutach podjechało dużo policji akcja trwała kilka godzin bo dużo uciekło – przekazał nam w niedzielny wieczór.

W sprawie skontaktowaliśmy się dzisiaj z KPP Gniezno. Jak nam przekazano, policjanci otrzymali zgłoszenie 12 maja na kwadrans przed godziną 14 i dotyczyło ono zjazdu z S5 na wysokości węzła Mieleszyn. Według informacji, na miejscu mieli się grupować kibice bojówki jednej z drużyn – tego dnia w Poznaniu odbywał się mecz pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań.

Policja potwierdziła nam, że podjęła czynności w związku ze zgłoszeniem. – Na miejsce skierowano podległe siły, gdzie następnie wylegitymowano 76 osób, a także dokonano kontroli 21 pojazdów – poinformowano nas w KPP Gniezno. W trakcie przeszukania pojazdów nie znaleziono w nich żadnych niebezpiecznych przedmiotów. Tym samym nie potwierdzono także, by na miejscu miało dojść do tzw. „ustawki”.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuntakinte
Kuntakinte
13/05/2024 10:31

Ha ha ha i co Konfitura nie wypaliło jakim trzeba być dzbanem aby zgłaszać wszystko co się widzi .Jeśli z domu wyniósł bycie konfidentem to kim byli jego rodzice© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.