|  Redakcja  |  1 komentarz

Czołowe zderzenie w czasie interwencyjnego szczytu

źródło: OSP Gułtowy

W trakcie, kiedy coraz więcej jednostek straży pożarnej było wzywanych do interwencji związanych z zalaniami, służby zostały skierowane do wypadku drogowego niedaleko Obory.

Do zdarzenia doszło 20 maja, około godziny 14 na drodze wojewódzkiej nr 190, na wzniesieniu niedaleko przejazdu kolejowego (na odcinku w kierunku Kłecka). Jak wynika z ustaleń policji, kierujący ciągnikiem siodłowym zjechał częściowo na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do bocznego zderzenia z samochodem marki Audi. Kierująca tym ostatnim straciła panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do czołowego zderzenia z autem marki Kia. 

Na miejsce wypadku zadysponowano OSP Gułtowy, które w tym czasie przyjechało do Gniezna ze wsparciem z powiatu poznańskiego, a także JRG Gniezno, OSP Zdziechowa i OSP Dębnica.

Po dotarciu zastępów zastano rozbite pojazdy oraz osoby nimi podróżujące. Poszkodowani trafili pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

Na czas prowadzonych działań ruch na DW190 był zablokowany. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
22/05/2024 11:40

Wiadomo kierowcy z Klecka© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.