|  Redakcja  |  1 komentarz

Wszedł na teren firmy i skradł pieniądze. Jest poszukiwany

kadr z nagrania monitoringu

Policjanci poszukują sprawcę kradzieży, która została dokonana na początku maja br. Opublikowano nagranie z monitoringu.

Dochodzenie w sprawie kradzieży, dokonanej 3 maja 2024 roku z terenu siedziby firmy w Bystrzycy koło Trzemeszna prowadzą miejscowi policjanci. 

– Ukradł z siedziby firmy gotówkę w kwocie 15 tysięcy złotych oraz torebkę damską z zawartością pieniędzy i dokumentów – informuje KPP Gniezno. Na stronie opublikowano zapis monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek mężczyzny, który dokonał tego czynu.

Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości złodzieja, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie mł. asp. Bartoszem Marczewskim osobiście (ul. 22 Stycznia 4A, 62 – 240 Trzemeszno) lub pod numerem telefonu 47 77 21 354 lub 47 77 21 211, adres mail bartosz.marczewski@po.policja.gov.pl Policjanci gwarantują anonimowość.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pinokio
Pinokio
31/05/2024 16:29

To poszaleje jakość nagrania slaba© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.