|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Zderzenie dwóch aut w poniedziałkowy ranek

źródło: OSP Mieleszyn

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło przed godziną 7 rano. Na prostym odcinku drogi miało miejsce zderzenie dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło w Dobiejewie w gminie Mieleszyn w poniedziałek 24 czerwca, około godziny 6:45. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Volkswagen Polo, jadąc od strony Łopienna w kierunku Charbowa, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zdarzenia z jadącym z przeciwka autem marki Ford Focus.

Na miejsce zadysponowano OSP Mieleszyn, OSP Łopienno i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego zastępu zastano rozbite pojazdy, z których jedno wypadło poza jezdnię. Kierowcom udzielono pomocy przez strażaków, a następnie zespół ratownictwa medycznego.

Podróżujący Volkswagenem 44-latek oraz 30-latek z Forda byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych oraz 10 punktów karnych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.