|  Redakcja  |  Zostaw komentarz

Dziecko z obrażeniami trafiło do szpitala

W miniony czwartek ratownicy medyczni oraz policjanci zostali wezwani do jednego z mieszkań w centrum Gniezna, gdzie ujawniono dziecko z obrażeniami ciała.

Sytuacja miała miejsce w centrum Gniezna 4 lipca w godzinach popołudniowych. Jak udało się nam dowiedzieć, pracownice Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, podczas wizyty w jednym z mieszkań w centrum miasta, miały ujawnić niepokojące ślady na ciele 1,5-rocznego dziecka. O spostrzeżeniach natychmiast powiadomiono pogotowie oraz policję.

Po przybyciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego zdecydowano o przewiezieniu dziecka do poznańskiego szpitala – miało ono poważne obrażenia ciała i, jak udało się nam ustalić, wymaga ono hospitalizacji, dlatego nadal pozostaje w lecznicy.

W trakcie wizyty policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości, które wykazało u matki 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Lekarze z poznańskiego szpitala, po przeprowadzeniu serii badań, zgłosili podejrzenie popełnienia przestępstwa. W piątek w godzinach popołudniowych kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani przez gnieźnieńskiej policję. Prawdopodobnie jutro zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie przeprowadzi się z nimi dalsze czynności w tej sprawie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.