|  Redakcja  |  1 komentarz

Zatrucie czadem w centrum miasta

W sobotni wieczór służby interweniowały w jednym z budynków wielorodzinnych w centrum miasta, gdzie doszło do zatrucia tlenkiem węgla.

Sytuacja miała miejsce w sobotę 22 lutego, w godzinach wieczornych przy ul. Farnej. Służby otrzymały informację o nieprzytomnej osobie, znajdującej się w jednym z pomieszczeń mieszkania w kamienicy. Na miejsce skierowano JRG Gniezno oraz zespół ratownictwa medycznego.

W mieszkaniu zastano poszkodowaną 17-latkę, która decyzją ratowników została przetransportowana do szpitala. Jak poinformowała nas KP PSP Gniezno, w mieszkaniu stwierdzono obecność tlenku węgla, dlatego zalecono zaprzestanie korzystania z pieca gazowego znajdującego się w lokalu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
25/02/2025 12:31

czy szczelność/stan techniczny kominów była/będzie badana



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.