Przejdź do treści głównej
23 sie, 2023
Znana jest już data pierwszego meczu gnieźnianek w sezonie 2023/24. ORLEN Superliga Kobiet zawita do Gniezna już we wtorek 5 września, a na sam początek MKS URBIS zmierzy się z Mistrzyniami Polski.

21 sie, 2023
Nie kończy się fantastyczna seria reprezentanta Strzelca Gniezno Macieja Zielenowa, który ostatnich dniach stanął do rywalizacji w kilku zmaganiach w swojej dyscyplinie.

16 sie, 2023
Sierpień to zawsze gorący okres dla zawodników Strzelca Gniezno lecz nie chodzi tutaj o temperaturę za oknem, a o ilość startów, jaka przypada na ten właśnie okres. Sezon strzelecki trwa w najlepsze a gnieźnieńscy zawodnicy w osobach Macieja Zielenow i Romana Czarnka dokładają kolejne sukcesy.

11 sie, 2023
Zawodniczki MKS URBIS Gniezno mają za sobą kolejny, przedsezonowy sparing. Rywalkami gnieźnianek były Miedziowe, czyli Mistrzynie Kraju – Zagłębie Lubin. Sparingowa rywalizacja zakończyła się zwycięstwem gości 38:28.

7 sie, 2023
Drodzy biegacze, serdecznie zapraszamy do Łubowa i uczestnictwa w I Biegu śladem Chrobrego i Ottona, Łubowo odDYCHA!

7 sie, 2023
Futsalowy klub zaprasza zainteresowanych na treningi zawodników KS Gniezno. Każdy ma szansę sprawdzić swoje umiejętności.

3 sie, 2023
W połowie sierpnia na basenie GOSiR odbędzie się ostatni, czwarty turnus z wakacyjnej edycji kursów pływania.

1 sie, 2023
XVI. Turniej Łuczniczy o Złoty Trzos Gnieźnieńskiego Grodu okazał się nie tylko świetnym widowiskiem, ale także najpopularniejszą do tej pory edycją! Chęć udziału w wydarzeniu zgłosiło niemal 100 łuczników i łuczniczek!

1 sie, 2023
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne zajęcia karate dla początkujących w każdą środę sierpnia do Inochi Gniezno.

1 sie, 2023
Na niewielkim odcinku, ale jednak odwiedzając nasz region, uczestnicy jubileuszowej edycji największego wyścigu rowerowego w Polsce przejechali przez gminę Kiszkowo.

1 sie, 2023
W słowackich Michalovcach, po raz pierwszy w historii klubu poza granicami Polski, gnieźnieńskie Pszczoły rozpoczną jutro obóz szkoleniowy, będący kolejną częścią przygotowań do nadchodzącego sezonu PGNiG Superligi Kobiet. Tydzień wypełniony treningami zwieńczą pierwsze tego lata sparingi. W piątek i sobotę Żółto-czarne rozegrają mecze kontrolne ze słowackimi drużynami, a wracając do Gniezna zahaczą o Lublin, gdzie sprawdzą formę aktualnych Wicemistrzyń Polski.

1 sie, 2023
Akademia Sportu Jakuba Czaprowicza poinformowała, że przedstawicielka tego klubu sportowego  wybierze się do słoweńskiego Mariboru, gdzie odbędą się Mistrzostwa Europy.