|  Rafał Wichniewicz  |  3 komentarze

Tour de Pologne przejechał przez powiat gnieźnieński

Na niewielkim odcinku, ale jednak odwiedzając nasz region, uczestnicy jubileuszowej edycji największego wyścigu rowerowego w Polsce przejechali przez gminę Kiszkowo.

Po długiej przerwie Tour de Pologne zawitał do Wielkopolski, gdzie zaplanowano pierwszy etap zmagań w kilkudniowej edycji tego wydarzenia, odbywającego się po raz osiemdziesiąty. Jego uczestnicy wystartowali z Poznania, by wkrótce opuścić to miasto i skierować się na północ w stronę Suchego Lasu, skąd skierowali się do Murowanej Gośliny i dalej w stronę wschodnią wjeżdżając do gminy Kiszkowo drogą wojewódzką nr 197, skąd po przejechaniu samego Kiszkowa (gdzie czekali na nich liczni kibice), udali się w stronę Pobiedzisk (sama trasa kończy się w Poznaniu po pokonaniu 183 kilometrów.

Zdjęcia autorstwa: Anna Frąckowiak, Bartosz Krąkowski, Radosław Występski, Małgorzata Białkowska, Iwona Sobolewska ze strony Gminy Kiszkowo.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Antoni ZYGMUNT
Marek Antoni ZYGMUNT
30/07/2023 08:24

Dziękuję za super zdjęcia !

Marek Antoni ZYGMUNT
Marek Antoni ZYGMUNT
30/07/2023 08:10

Kibicom kolarstwa szosowego z Kiszkowa, możemy tylko pozazdrościć pięknych , sportowych przeżyć

Marek Antoni ZYGMUNT
Marek Antoni ZYGMUNT
30/07/2023 08:08

Dziękujemy autorom zdjęć z Kiszkowa !!© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.