|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Poznawali powstawanie i tło „Tajemnic Grabiny”

źródło: Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna

W miniony wtorek odbyła się premiera debiutanckiej powieści Krzysztofa Wegnera pt. „Tajemnice Grabiny. Między cieniami i namiętnością”. Wydarzenie zbiegło się z 40. urodzinami autora, co nadało spotkaniu osobisty wymiar.

Sala w Starym Ratuszu, w którym zwyczajowo od pewnego czasu odbywają się spotkania czytelnicze Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, zgromadziła liczne grono gości – znajomych, przyjaciół, czytelników i wszystkich, którzy chcieli towarzyszyć autorowi w tym ważnym dniu. Spotkanie z Krzysztofem Wegnerem, poprowadzone przez Piotra Wiśniewskiego, dyrektora książnicy, było okazją do rozmów o książce, jej powstawaniu, inspiracjach oraz dalszych planach literackich.

Podczas wydarzenia słuchacze mieli okazję poznać kulisy pracy twórczej autora i zadać pytania dotyczące zarówno fabuły, jak i warsztatu pisarskiego. Jak sam przyznał, „Tajemnice Grabiny. Między cieniami i namiętnością” to historia, w której splatają się emocje, tajemnice i napięcie. Powieść porusza tematykę ludzkich wyborów, relacji i skrywanych prawd. 

Osoby, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, wciąż mogą sięgnąć po książkę – więcej informacji na stronie autora.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.