|  Artykuł sponsorowany  |  Zostaw komentarz

Dzień Kobiet z Bachatą – spróbuj bezpłatnie

Już 7 marca Studio Tańca „Passion of Dance” Zaprasza na Dzień Kobiet z Bachatą. Z racji, że jest to wyjątkowy dzień dla wszystkich Pań będzie można spróbować swoich sił w rozpoczynających się od podstaw kursach tańca, takich jak Bachata Lady Styling, Izolacje i Bodymovemnt jak również Bachaty w parach.

Zajęcia solowe będzie prowadziła Ewa Plakwicz – tancerka z klasa taneczną A, która po kilku latach przerwy w tańcu turniejowym zajęła się salsą, bachatą i kizombą. Zabawa tańcem zaprowadziła ją na międzynarodowe parkiety festiwali tanecznych, umożliwiając przy tym udział w licznych warsztatach u wiodących światowych instruktorów. Przez 2 lata występowała w damskiej formacji salsowej Salsa Siempre Division goszcząc na wieczornych galach Berlin Salsa Festival, El Sol Warsaw Salsa Festival, Hamburg Salsa Festival czy Istambul Salsa Festival.

Plan Dnia Kobiet:

➤ Wtorek (07.03)
 19.30 – 20.30 – Bachata Lady Styling & Body Movement (poziom podstawowy) – Ewa Plakwicz
 20.40 – 21.40 – Izolacje & Body Movement (od podstaw) – Ewa Plakwicz
 20.40 – 21.40 – Bachata w Parach (od podstaw) – Marcin Kuźlak

★ MIEJSCE:
Studio Tańca „Passion of Dance” ul. Moniuszki 4a (piwnica – wejście od ulicy)

★ Cennik (Jeśli się nie zdecydujesz za pierwsze zajęcia nie płacisz)
 Zajęcia solowe (1h) (Ewa)
100 zł / osobę / 4 wejścia x 1h
 Bachata w parach (1h)
85 zł / osobę / 4 wejścia x 1h

Ważność karnetów dotyczy następujących po sobie zajęć (do wykorzystania w danym miesiącu)

★ Jednorazowe wejście (nie dotyczy Dnia Kobiet)
 Wszystkie zajęcia taneczne – 30 zł / os

➤ ZAPISY:
★ mailowo: biuro@taniec.gniezno.pl lub telefonicznie 792-035-688
★ ze względu na ograniczoną ilość wejść obowiązuję kolejność zgłoszeń!!!!
★ płatności za zajęcia można dokonywać gotówką w biurze studio lub przelewem na konto:
Passion of Dance
56 1140 2004 0000 3902 7801 8374
Tytuł przelewu: Imiona i Nazwiska, rodzaj zajęć, miesiąc, numer tel.
Przykład:
Tytuł przelewu: Jan Kowalski i Joanna Kowalska, Bachata, Luty tel. 792-035-688

=====PROWADZĄCY=====

➤ Ewa Plakwicz – Certyfikowany Instruktor Tańca
Jej kariera taneczna rozpoczęła się w przedszkolu od tańca towarzyskiego, który kontynuowała przez 14 kolejnych lat. Brała udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach, kończąc karierę na klasie tanecznej A w obu stylach: latynoamerykańskim i standardowym. W międzyczasie poznała też podstawy hip-hopu, jazzu, dancehallu i reggeatonu. Po kilku latach przerwy jej serce skradła salsa, bachata i kizomba. Zabawa tańcem zaprowadziła ją na międzynarodowe parkiety festiwali tanecznych, umożliwiając przy tym udział w licznych warsztatach u wiodących światowych instruktorów.

Przez 2 lata występowała w damskiej formacji salsowej Salsa Siempre Division goszcząc na wieczornych galach Berlin Salsa Festival, El Sol Warsaw Salsa Festival, Hamburg Salsa Festival czy Istambul Salsa Festival. 

Prowadziła zajęcia salsy solo w studiu Salsa Siempre w Poznaniu oraz Bachata Lady Styling w CoDanza Academy w Poznaniu. W ostatnim czasie zafascynowała się tańcem spontanicznym i rozwojem wewnętrznym poprzez zwiększanie świadomości ciała.

U nas w studio poprowadzi zajęcia: Bachata Lady Styling & Body Movement – zajęcia solo dla kobiet
oraz Izolacje & Body Movement- praca do wykonania dla wszystkich pragnących poprawić jakość ruchu w tańcu, poprawić koordynację, zwiększyć świadomość ciała oraz przygotować się do tańca w parze.

 

➤ Marcin Kuźlak

Pasjonat tańca, finalista Grand Prix Polski w Discofoxie i zdobywca w tej kategorii 4 miejsca w ogólnopolskich zawodach. Od 10 lat jest zakochany w Discofoxie oraz w West Coast Swingu. Marcin zaczął swą przygodę z tańcem 15 lat temu, kiedy to zakochał się w tańcach towarzyskich, w których nadal się rozwija. Obecnie drugi rok z rzędu jest wicemistrzem okręgu wielkopolskiego w tańcach latynoamerykańskich w swojej kategorii wiekowej. Przechodził przez różne formy taneczne kształcąc się nieustannie i rozwijając swe umiejętności taneczne. Swoją wiedzę dotyczącą Discofox’u zdobywał m.in. od pionierów tego stylu w Polsce Rafała i Ani z Akademii Tańca AT z Krakowa oraz od Łukasza i Magdy, którzy w tym stylu osiągnęli liczne sukcesy międzynarodowe m.in. półfinaliści Mistrzostw Świata w Montelsilvano- Pescara we Włoszech 8 miejsce.

Wiedzę dotyczącą West Coast Swingu czerpie od najlepszych polskich tancerzy westowych czyli Marty Nity, Dominiki Kowalczyk oraz Piotra Lenarta – sklasyfikowanych na poziomie advance na turniejach na całym świecie, wielokrotnych zwycięzców turniejów międzynarodowych w tym tańcu.

Taniec dla Marcina jest całym jego życiem, nie wyobraża sobie dnia bez treningu. Obecnie od kilku lat jest związany z Poznańskim Klubem Dance Imperium Poznań, który jest prowadzony przez Adama Mateckiego wielokrotnego Mistrza Okręgu Wielkopolskiego, Mistrza Polski Centralno Zachodniej, TOP 20 na Mistrzostwach Europy i TOP 40 na Mistrzostwach Świata.

★ Uczestnik wydarzenia organizowanego przez Studio Tańca Passion of Dance (kursy, warsztaty, imprezy itd.) przyjmuje do wiadomości, że udział w wydarzeniu jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby podczas wydarzenia oraz rozpowszechnianie tych materiałów i wykorzystywanie ich przez Studio Tańca Passion of Dance.

Więcej informacji można uzyskać na www.facebook.com/taniecgniezno

Zajęcia bezpłatne dotyczą Dnia Kobiet, natomiast po zapisaniu się na dany kurs obowiązują stawki wg cennika zamieszczonego na facebook’u oraz na stronie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.