|  Rafał Wichniewicz

Koncert chóru „Metrum”

Zapraszamy na koncert Chóru Mieszanego Metrum, który odbędzie się w poniedziałek 24 października o godzinie 19.00 w sali widowiskowej eSTeDe.

W zróżnicowanym stylistycznie programie koncertu znajdą się szczególnie na tę okazję przygotowane utwory muzyki polskiej w jej góralskiej odsłonie, utwory gospel, swing oraz popularne utwory muzyki rozrywkowej. Prezentację chóru wzbogacą także występy solowe chórzystów.

Koncert będzie okazją, aby dołączyć do znakomitego grona śpiewaków. Chór Mieszany „Metrum” z radością powita w swoich szeregach nowe osoby, zwłaszcza mężczyzn. Poszukiwane są osoby z pasją do muzyki i działania, kochające śpiew. Znajomość nut, nie jest warunkiem koniecznym, natomiast docenione zostaną walory głosowe i dobry słuch muzyczny.

Osoby chętne do rozwoju swoich umiejętności wokalnych, zapraszamy także na próby „Metrum” w każdy poniedziałek w godzinach 18.00-20.30 do Centrum Kultury „Scena to dziwna” w Gnieźnie

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.