|  MN  |  Zostaw komentarz

Propozycje Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna na ferie

Nadchodzą długo wyczekiwane ferie zimowe, a wraz z nimi czas odpoczynku od szkolnych obowiązków. Gnieźnieńska książnica ma sporo propozycji na ten czas.

Wypożyczalnia dla Dzieci zaprasza na ferie pod szyldem jednego bohatera – Mikołajka, i to on będzie motywem przewodnim wszystkich spotkań. Codziennie od 11:00 na dzieci czekają zadania, gry i zabawy plastyczne inspirowane Mikołajkiem i jego przyjaciółmi. Będzie coś o pogodzie, o przyjaźni czy jedzeniu. Dwa tygodnie wypełnione tematyką książek o tytułowym bohaterze książki. Kto zna Mikołajka, wie że nudy nie będzie.

Filia nr 2 „Pod Sówką” przygotowała zabawy i konkursy pod tytułem „Pracownia Zaśnieżonej Sowy”. Przez całe ferie w godzinach otwarcia placówki dzieci będą mogły przygotować Walentynkę dla książki, Kocią maskę i sylwetkę Kici Koci oraz zimową zakładkę do ulubionej opowieści.

W Filii nr 9 natomiast na dzieci czekają w godzinach otwarcia (UWAGA!: 9:00-15:00) Bajkowe Ferie. To czas, który dzieci spędzą kreatywnie, a jedyne co może je ograniczyć to tylko wyobraźnia. W otoczeniu literatury dziecięcej będą mogły stworzyć bajkowe postacie, zakładki do książek, bransoletki z ulubioną postacią i inne kreatywne rzeczy z materiałów plastycznych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.