|  MN  |  Zostaw komentarz

GOSiR zaprasza w ferie na półkolonie

Źródło: GOSiR
Źródło: GOSiR

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji rusza z zapisami na zimowe półkolonie „na sportowo” w sezonie 2023.

Do udziału w nich zaproszone są dzieci w wieku 7 – 14 lat.  Będą to dwa pięciodniowe turnusy trwające od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Pierwszy z nich rozpocznie się w dniu 30 stycznia i potrwa do 3 lutego 2023 r., a kolejny zaplanowany jest w terminie od 6 do 10 lutego 2023 r.

W programie GOSiR oferuje moc atrakcji m. in. : zajęcia na basenie i hali sportowej, pokazową lekcję języka angielskiego prowadzona przez Szkołę Językową Freedom School, zajęcia prowadzone przez Akademie Nauki „Fizyka dla Smyka”, wyjście do Klubu Zabaw dla dzieci Fantazja i Parku Trampolin Jump Now i seans w Kinie Helios , oraz wiele innych.

Każdego dnia dzieci na półkoloniach otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad) serwowane przez Restaurację Hotelu LECH. Cena turnusu wynosi 399 złotych.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14. Wszyscy uczestnicy półkolonii – w związku z tym, że to półkolonie „na sportowo” – na każde  zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

Formularz zgłoszeniowy dziecka oraz wszelkie informacje można uzyskać w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. (61) 424 86 04, 660 348 114 codziennie w godzinach otwarcia basenu oraz na stronie GOSiR.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.