|  MN (opr)  |  Zostaw komentarz

Medale Samurajów na turnieju w Tarnowie Podgórnym

W minioną niedzielę zawodnicy z trzech sekcji AKT Samuraj Gniezno wzięli udział w turnieju tradycyjnego pt. „VII Puchar Świętego Mikołaja”. Wśród kilkuset zawodników zdobyli oni także podium w swoich kategoriach.

Turniej rangi międzywojewódzkiej, odbywający się w Tarnowie Podgórnym, okazał się bardzo udany dla zawodników Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj z sekcji w Gnieźnie, Trzemesznie i Fałkowie.

Samurajowie i tym razem pokazali siłę charakteru i determinację zdobywając w duchu sportowej rywalizacji 6 złotych i 3 brązowe medale (w różnych kategoriach wiekowych i konkurencjach tj. kata, kumite i kihon).

Na podium stanęli:

  • Borys Borski -1m kata chłopców – 8kyu (Sekcja Trzemeszno)
  • Sonia Nowicka – 3m kata kobiet juniorów młodszych -3 kyu – 1 dan (Sekcja Trzemeszno)
  • Olaf Bombel – 3m kata chłopców – 7 kyu (Sekcja Trzemeszno)
  • Lena Kachniarz 1m. kumite i 3 m. kata (sek G-no i Trzem.) – 5 kyu (Sekcja Trzemeszno i Gniezno)
  • Kamil Tomczak 1m. kata chłopców 6 kyu i 1m. kumite chłopców – 6-4 kyu (Sekcja Trzemeszno i Gniezno)
  • Jula Jędrzejczak -1m kata dziewcząt – 5-4 kyu
  • Marysia Ober – 1m. kihon dzieci – 9 kyu

Również znakomicie zaprezentowali się, chociaż tym razem na podium nie stanęli, Julka Linh Sobczak kihon dzieci – 9 kyu oraz Mikołaj Morzyński – kata chłopców – 8 kyu (Sekcja Trzemeszno) i Helena Surdyk – kata dziewcząt – 8 kyu (Sekcja Trzemeszno)

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.