|  MN  |  Zostaw komentarz

Drużyna z Futsal Ekstraklasy przyjedzie do Gniezna

Tego spotkania nie można przegapić. Już w tę sobotę (14 stycznia) do Gniezna przyjedzie szósta drużyna Fogo Futsal Ekstraklasy. Grinbud KS zmierzy się z FC Reiter Toruń w ramach 1/32 Pucharu Polski. Początek spotkania o 19:00 w hali im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3.

FC Reiter Toruń znajduje się na szóstym miejscu w tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Dotychczas zespół Łukasza Żebrowskiego sześciokrotnie wygrywał, zanotował trzy remisy i przegrał sześć spotkań.

Grinbud KS Gniezno to również szósta drużyna, ale 1. Polskiej Ligi Futsalu gr. I. Na koncie drużyny Adama Heliasza widnieje obecnie 17 „oczek”. Gnieźnianie pięciokrotnie cieszyli się z triumfów, dwa razy dzielili się punktami z rywalami, a poza tym czterokrotnie przełykali gorycz porażki.

Ceny wejściówek na domowe mecze KS Gniezno w 2023 roku:

– bilet normalny: 10 zł;
– bilet ulgowy: 5 zł.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.