Przejdź do treści głównej



Powiat nagrodził sportowców. Doceniono sukcesy zawodników z regionu

Kolejni sportowcy związani z powiatem gnieźnieńskim otrzymali nagrody finansowe za swoje osiągnięcia. Wyróżnienia przyznał starosta Tomasz Budasz, doceniając zawodników, którzy poprzez swoje wyniki promują region na arenach krajowych i międzynarodowych.

Nagrody trafiły do sportowców reprezentujących różne dyscypliny – od sportów walki, przez tenis, po dart. Jak podkreślają władze powiatu, za każdym sukcesem stoją lata treningów, wyrzeczeń i systematycznej pracy.

W gronie wyróżnionych znaleźli się:

  • Patryk Zieliński – zawodnik KKS Sporty Walki Gniezno,
  • Jolanta Woźniak – reprezentująca Goats Karate Team Poznań,
  • Eliza Kupaj – zawodniczka Akademii Karate Besuto Witkowo,
  • Julia Dzięcioł – tenisistka związana z Parkiem Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce,
  • Leszek Hoffmann – zawodnik rywalizujący w bullshooterze, amerykańskiej odmianie darta.

Przyznane nagrody są formą uznania dla osiągnięć sportowych oraz zaangażowania zawodników, którzy reprezentują region podczas zawodów różnej rangi. Samorząd podkreśla, że sukcesy sportowców są także skuteczną promocją powiatu gnieźnieńskiego poza jego granicami.

Wyróżnionym zawodnikom złożono gratulacje oraz życzenia kolejnych udanych startów i dalszego rozwoju sportowej kariery.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany