|  MN (opr)  |  1 komentarz

Podwójne podium triathlonistów w Malborku

W weekend 2-3 września zawodnicy Gnieźnieńskiego Stowarzyszenia Triathlonowego startowali w Castle Triathlon Malbork.

W trakcie zmagań reprezentanci gnieźnieńskiego klubu startowali w różnych dyscyplinach, ostatecznie osiągając bardzo dobre wyniki. Klaudia Tomaszewska zmagała się na dystansie 1/8 Iron Man 475 m pływania 22,5 km etapu kolarskiego, 5,2 km biegu, Bartosz Majorczyk 1/4 IM 950 m pływania, 45 km rower, 10,5 km bieg a Bartosz Poremski zadebiutował na dystansie 1/2 IM 1,8 km pływania, 90 km rower, 21,1 km bieg

Ostateczne wyniki gnieźnian:

• Klaudia Tomaszewska 1. miejsce w kategorii wiekowej i 67 open (ukończyło 314 osób)
  • Bartosz Majorczyk 1. miejsce w kategorii wiekowej i 55 open (ukończyło 388 osób)
  • Bartosz Poremski 8 w kategorii wiekowej i 169 open (ukończyły 364 osoby)