|  MN  |  Zostaw komentarz

Tytanki na zawodach w Olsztynie

25 maja to nie tylko rywalizacja seniorów. Tego dnia Tytanki U16 zagrały w przedostatnim Turnieju Mistrzostw Polski. Tym razem sprawdziły swoje siły na boisku w Olsztynie.

Pierwsze spotkanie Tytanki rozegrały z Błyskawicami Rugby Rzeszów wygrywając 34:5. W drugim zmierzyły się z Venol Atomówkami Łódź i uległy 12:22. W ostatnim spotkaniu grupowym pokonały pewnie KS „Budowlani” Łódź stosunkiem 34:5 i tym samym awansowały do półfinału. W półfinale zmierzyły się z liderkami klasyfikacji Amazonkami Budowani Lublin przegrywając 0:22.  O tym jak ważne jest zdobywanie przyłożeń blisko środka bramki, przekonaliśmy się w meczu o 3 miejsce. Choć w przyłożeniach było 3:3, to dzięki celnym kopom z podwyższeń rugbystki z Gniezna pokonały gospodynie 21:15.

8 czerwca Tytanki rozegrają ostatni turniej Mistrzostw Polski. Cel podróży – Lublin. To tam dowiemy się, czy debiutujące w tym sezonie kadetki gnieźnieńskiego Tytana, prowadzone przez trenera Arkadiusza Mąkinę, zakończą ten wyjątkowy sezon z medalem Mistrzostw Polski. Trzymajmy kciuki!

Tytanki wystąpiły w składzie:
Antonina Bielarz
Oliwia Kociszewska
Maja Korasiak
Daria Lisek
Julia Marcinkowska
Gabriela Silska
Oliwia Świergiel
Anna Tomaszewska

Wszystkich zainteresowanych rugby zapraszamy w poniedziałki i czwartki na treningi na godzinę 18:30! Do zobaczenia!

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.