Już w najbliższą niedzielę zimne wody popularnych Łazienek wypełnią się ponownie kąpiącymi - Królewskie Morsy Gniezno ogłoszą tym samym rozpoczęcie sezonu.
piątek, 22 października 2021 10:59

MKS PR przed derbami Wielkopolski

W najbliższy weekend gnieźnianki rozegrają mecz 4. serii zaplecza PGNiG Superligi Kobiet. W wyjazdowym pojedynku zmierzą się z drużyną AZS-em Poznań. Dla MKS PR URBIS Gniezno będzie to szansa na podtrzymanie zwycięskiej passy.
W środę MKS PR Gniezno wygrał na wyjeździe z drużyną KS Pyrki Poznań (45:16). Było to spotkanie w ramach 3. kolejki Wielkopolskiej Ligi Juniorek Młodszych.
Znamy nazwisko drugiego polskiego seniora, który dołączy do kadry AFORTI Start Gniezno na sezon 2022. Zespół zasili wychowanek Unii Tarnów Ernest Koza.
czwartek, 21 października 2021 10:19

Hubertus ze Stadem Ogierów już w sobotę

W najbliższą sobotę odbędą się tradycyjne obchody Hubertusa - jeździeckiego święta, symbolicznie wieńczącego sezon.
W niedzielę, 17 października, na obiekcie AZS AWF Warszawa odbył się III Turniej Polskiej Ligi Rugby 7.
Sezon 2021 przechodzi już do historii. Speedrowerzyści Orła Gniezno spisali się w nim wyśmienicie. W rozgrywkach ligowych zgarnęli wszystko, co tylko można było zdobyć.
wtorek, 19 października 2021 10:00

Ruszyła jesienna rywalizacja rowerowa

Stwierdzamy z ogromną przyjemnością, że wielu spośród Gnieźnian wybiera coraz częściej rower, jako środek transportu. Wśród cyklistów znane jest powiedzenie „nie ma złej pogody na rower, tylko złe ubranie”
Strona 1 z 133

Ostatnio dodane