|  MN  |  Zostaw komentarz

Powiatowy turystyczny rajd rowerowy

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie organizuje turystyczny rajd rowerowy z Gniezna do Zdziechowy, który wyruszy już w niedzielę 18 czerwca br., punktualnie o godzinie 9.30, sprzed pomnika króla Bolesława Chrobrego.

Na mecie blisko 20-km rajdu, przebiegającego przez: Dalki, Mnichowo, Skiereszewo, Oborę i Obórkę czekać będą niespodzianki oraz regeneracyjny poczęstunek.

Do udziału w rajdzie zapraszamy mieszkańców powiatu gnieźnieńskiego. Rajd ma charakter otwarty, o ograniczonej do 50 osób liczbie uczestników, stąd o udziale decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń na adres e-mail: promocja@powiat-gniezno.pl.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest przekazanie w terminie do 15 czerwca 2023 r.: wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia o stanie zdrowia.

W przypadku osób niepełnoletnich, załączniki podpisują rodzice lub opiekunowie prawni. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w rajdzie tylko pod opieką osoby dorosłej. Szczegółowe informacje, zasady uczestnictwa oraz wzory formularza i oświadczenia dostępne są w zamieszczonym poniżej regulaminie. Partnerem wydarzenia jest Klub Turystyki Rowerowej Genesis w Gnieźnie.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.