Tag: rozprawa
Przed Sądem Okręgowym w Poznaniu odbyła się kolejna odsłona sprawy o zabójstwo, do jakiego doszło w jednym z mieszkań przy ul. Cierpięgi w Gnieźnie. Tym razem zeznawała matka zabitego Mateusza H., a na końcu były mowy końcowe.
„Co on ci takiego zrobił!?”. Kolejna odsłona tragedii przy ul. Cierpięgi
W piątkowe południe odbyła się kolejna rozprawa ws. tragicznego zdarzenia przy ul. Cierpięgi, które miało miejsce w listopadzie 2021 roku – młody chłopak został zakatowany przez swojego kolegę.
Byli policjanci ponownie przed sądem
Po prawie pięciu latach od śmierci Piotra M., przed Sądem Rejonowym w Gnieźnie ponownie ruszyła rozprawa przeciwko byłym policjantom. Są oskarżeni o niedopełnienie obowiązków służbowych, wywiezienie mężczyzny poza miasto i pozostawienie go w ustronnym miejscu, gdzie ten zmarł.
Zabójstwo przy ul. Cierpięgi: narkotyki, alkohol i koledzy
W czwartek toczyła się trzecia odsłona postępowania w sprawie zbrodni, dokonanej przy ul. Cierpięgi w listopadzie 2021 roku. Tym razem zeznawali koledzy oskarżonego Dawida F. i zabitego Mateusza H.
Nieomal zabił brata siekierą – zapadł prawomocny wyrok
Przed Sądem Apelacyjnym w Poznaniu zapadł wyrok wobec Kazimierza O., który w sierpniu ub. roku podczas rodzinnej awantury uderzył brata siekierą w głowę.
23 ciosy wymierzone koledze. Kolejna odsłona sprawy o zabójstwo przy ul. Cierpięgi
Przed Sądem Okręgowym w Poznaniu odbyła się druga odsłona procesu o zabójstwo, do którego doszło w listopadzie 2021 roku przy ul. Cierpięgi w Gnieźnie.
Narkotyki, alkohol, aż w końcu zabójstwo. Odsłona tragedii przy ul. Cierpięgi
Nie żyje młody chłopak, jego kolega został oskarżony o zabójstwo. Z zeznań oskarżonego wyłania się obraz tego, jak narkotyki i alkohol pochłaniają młode umysły i stają się dramatem życiu ich samych oraz bliskich.
„Nie czułem się pijany” – zeznał kierowca z tragicznego wypadku
W środę kontynuowany był proces w sprawie śmiertelnego wypadku, do którego doszło w lipcu 2020 roku na szosie pod Dziekanowicami – zginęły w nim dwie młode osoby.
„Żaden wyrok nie zwróci mi życia dziecka”
Przed Sądem Rejonowym ruszył proces przeciwko Dominikowi G., sprawcy śmiertelnego wypadku, w którym zginęło dwóch młodych chłopaków.










