|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Kiermasz Książki Używanej z nowym terminem

Zaplanowany na najbliższą sobotę Kiermasz Książki Używanej, został przełożony z uwagi na prognozowane niekorzystne warunki pogodowe. Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie – za tydzień. W ramach tego odbędzie się także promocja projektów Budżetu Obywatelskiego.

Szukasz używanych podręczników? Kochasz książki? Lubisz buszować na wyprzedażach wyłapując co ciekawsze tytuły? A może wolisz używane książkowe starocie, które można nabyć za grosze? To właśnie dlatego powstała inicjatywa Kiermaszu Książki Używanej, która w tym miesiącu połączona jest z Dniem Budżetu Obywatelskiego. 

Organizatorzy, tj. Miasto Gniezno, zapowiedzieli wydarzenie na 6 września, jednak z uwagi na niekorzystną prognozę pogody, postanowiono przenieść inicjatywę na nowy termin. Jak poinformowali organizatorzy – Kiermasz Książki Używanej oraz Dzień Budżetu Obywatelskiego odbędzie się w piątek 12 września w godzinach od 16 do 19 na ul. Chrobrego (deptak). 

W ramach Dnia Budżetu Obywatelskiego będzie okazja, by poznać pomysłodawców projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji, dowiedzieć się więcej o ich inicjatywach, zadać pytania oraz zdecydować, na co warto oddać swój głos.

Na kiermaszu może wystawić się każdy – osoba prywatna, instytucja, stowarzyszenie – z używanymi książkami. Pytania można kierować: wiktor.kolinski@gniezno.eu oraz szymon.drzewiecki@gniezno.eu

Regulamin Kiermaszu Książki Używanej

  1. Organizatorami Kiermaszu Książki Używanej (dalej jako: „Kiermasz”) są: Miasto Gniezno i Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie.
  2. Kiermasz odbędzie się w sobotę, 6 września, między godziną 16.00 a 19.00.
  3. Miejscem Kiermaszu jest Deptak na ul. Rzeźnickiej i ul. Chrobrego w Gnieźnie.
  4. Wystawcami na Kiermaszu mogą być osoby fizyczne, osoby prawne, instytucje, stowarzyszenia i fundacje, z zastrzeżeniem że produktem oferowanym do sprzedaży, darowizny lub zamiany mogą być wyłącznie książki. Niedopuszczalna jest ekspozycja lub sprzedaż innych towarów.
  5. Organizatorzy Kiermaszu zapewniają bezpłatne miejsca (do ich wyczerpania) na ul. Rzeźnickiej i ul. Chrobrego dla wystawców, którzy chcieliby sprzedać / oddać / wymienić książki. Wystawcy mogą zajmować miejsca wystawiennicze dowolnie, przy czym w wypadku sporu zobowiązani są do podporządkowania się poleceniom Organizatorów.
  6. Wystawca może prezentować swoją ofertę tylko na stołach / stoiskach. Zabroniona jest prezentacja książek leżących na ziemi.
  7. Przedmiotami wystawianymi na wymianę lub sprzedaż mogą być wyłącznie książki będące własnością wystawców, nowe lub używane, w ilościach detalicznych.
  8. Ilość stołów dla wystawców zapewniona przez Organizatora jest ograniczona. Organizator zezwala i zachęca wystawców do ustawiania własnych stolików/stoisk.
  9. Wystawcy po zakończonym Kiermaszu zobowiązani są do uprzątnięcia swoich miejsc wystawowych oraz najbliższego otoczenia.
  10. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść książek wystawionych na stołach, oraz ich ewentualne wady fizyczne i prawne jak również nie prowadzą kontroli zawartych transakcji.
  11.  Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 61 426 04 35 / 34 lub pod mailem: wiktor.kolinski@gniezno.eu / szymon.drzewiecki@gniezno.eu
  12. Regulamin podlega publikacji w dniu Kiermaszu w miejscu powszechnie dostępnym, a udział wystawcy w Kiermaszu jest równoznaczny z akceptacją przez niego niniejszego Regulaminu.
  13.  Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania, skrócenia lub zmiany terminu i miejsca Kiermaszu bez podawania przyczyn.
  14.  Ostateczna interpretacja niniejszego Regulaminu należy do Organizatorów.
  15. Każdy wystawca, niezależnie od postanowień niniejszego Regulaminu, zobowiązany jest do przestrzegania przepisów prawa powszechnie obowiązującego.
  16. W wypadku naruszenia przepisów prawa lub postanowień niniejszego Regulaminu, Organizatorzy mogą postanowić o usunięciu wystawcy z Kiermaszu.
  17. Na miejsce wydarzenia (Deptak) można wjechać samochodem jedynie w celu pozostawienia książek między godziną 15.00 a 16.00 oraz w celu odebrania pozostałych książek w godzinach od 19.00 do 20.00. Wjazd od ul. Mieszka I.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.