|  Rafał Wichniewicz  |  6 komentarzy

Przy ul. Wrzesińskiej powstaje nowy market

Rozpoczęły się prace przy realizacji ósmego w Gnieźnie sklepu marki Dino. Nowy obiekt powstaje u zbiegu ul. Wrzesińskiej i Okulickiego. Sieć już przekroczyła liczbę sklepów innych znanych marek.

Nowy obiekt powstanie na niezagospodarowanej działce, po przeciwnej stronie parkingu przy stadionie żużlowym. Rozpoczęły się już prace po tym, jak wydana została zgoda na budowę – wniosek o budowę obiektu handlowo-usługowego złożono w kwietniu br., a decyzję uzyskano pod koniec czerwca.

Obiekt powstaje według takiego samego projektu, jak inne sklepy tej marki – ma on mieć kubaturę 3133 metrów sześciennych oraz posiadać będzie swoje miejsca postojowe. Zakończenie robót przewidziano na styczeń 2026 roku.

Sklep marki Dino u zbiegu ul. Wrzesińskiej i Okulickiego będzie 8. obiektem tej sieci w Gnieźnie oraz 28. w powiecie. Obecnie trwa jeszcze realizacja innego sklepu w Piekarach w gminie Gniezno, tuż przy wyjeździe z Gniezna w kierunku Kłecka.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek Antoni ZYGMUNT
Marek Antoni ZYGMUNT
01/08/2025 10:01

A co tam….. Dopóki są pieniądze na koncie to je WYDAJEMY. A jak zabraknie to pom……..my.

Joanna Maria
Joanna Maria
25/07/2025 00:50

Państwo Słomowicz (lokalny przedsiębiorca stolarz rzemieślnik) to sprzedał teren pod market Dino tam gdzie obok córka ma kwiaciarnie po mężu Pełczyńska ,,Zielona Fabryka”?

Jaimojjj
Jaimojjj
24/07/2025 18:09

Zaledwie może 500 metrów jest Dino chyba pierwsze w Gnieźnie albo jedno z pierwszych .Także jak ktoś ma grupę niepełnosprawności i lubi pracę za najniższą krajową plus 50 obowiązków to pewnie szukają do pracy

marek
marek
24/07/2025 14:45

z jednej strony przesada bo jest dużo sklepów,
z drugiej strony lepiej takie DINO bo polskie

andrzej
andrzej
24/07/2025 13:24

No bo cóż innego mogłoby powstać na terenie Gniezna jak nie market,brawo wyborcy macie co wybraliście xD

miastowa
miastowa
24/07/2025 12:58

Powiem prawdę i nie jest to żadna reklama, żeby nie było. Dino, to sa bardzo dobre sklepy. Nie sa duże, w sam raz, można wszystko, co najpotrzebniejsze tak kupić. Człowiek nie gubi się w gąszczu hektarów, jakie sa cechą dużych zagranicznych sieci handlowych. Stosika mięsno-wędliniarskie są dobrze zaopatrzone w zawsze świeże dostawy. No i najważniejsze, sklepy sa całkowicie polskie i podatki zasilają polski budżet.



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.