|  Rafał Wichniewicz  |  5 komentarzy

Spółdzielnia oferuje miejsca parkingowe na os. Jagiellońskim

Źródło: GSM

Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że do 20 stycznia można składać w jej siedzibie oferty na najem miejsc postojowych na parkingu na os. Jagiellońskim.

Jak poinformował Zarząd Gnieźnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, do piątku 20 stycznia 2023 roku do godziny 10.00 w siedzibie spółdzielni ul. Budowlanych można składać w formie pisemnej oferty na najem miejsc parkingowych położonych na osiedlu Jagiellońskim. Zlokalizowane są one przed blokiem nr 20.

Jak informuje spółdzielnia, czynsz z tytułu najmu miejsca parkingowego wynosił będzie miesięcznie 100 zł brutto. W przypadku, gdy liczba złożonych ofert będzie wyższa niż liczba dostępnych miejsc parkingowych, ma zostać przeprowadzone losowanie według kolejności alfabetycznej nazwisk oferentów.

Formularz ofertowy możliwy jest do pobrania przez zainteresowanych na stronie internetowej www.sm-gniezno.pl, gdzie także znajduje się regulamin na dokument z treścią zawarcia umowy najmu. 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kiniu
Kiniu
17/01/2023 06:48

Parkingi powinny być ogólnodostępne a nie płatne. Czy spoldzielnia jest tak biedna że musi wynajmować miejsca parkingowe.

spoldzielca
spoldzielca
17/01/2023 12:14
Odpowiedź  Kiniu

Jak czegoś jest niewiele i nie starcza dla wszystkich chętnych, to towar trzeba reglamentować. Innego sposobu nie ma. Pytanie tylko, czy ten teren jest własnością Spółdzielni, bo o ile wiadomo, to Spółdzielnia jest właścicielem terenu tylko po obrysie budynków. Bardzo prosimy o kompetentną wypowiedź w tej sprawie.

członek SM
członek SM
16/01/2023 21:50

Czy ten teren należy do Miasta czy do GSM?

Osiedlowy
Osiedlowy
16/01/2023 13:40

Drodzy mieszkańcy! Czas na zmiany. Nowy zarządca już czeka z otwartymi rękoma! Czas przyspieszyć ten proceder i uciekać z SM.

Adrian
Adrian
16/01/2023 12:15

W końcu spółdzielnia uczciwie informuje o możliwości wynajmu miejsc postojowych. Idzie na lepsze.© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.