|  Rafał Wichniewicz  |  8 komentarzy

Kobieta odwiedza posesje – pyta o… szczury i koty. Gmina ostrzega

źródło: Google Street View

Gmina Czerniejewo wystosowała komunikat do mieszkańców na swoim obszarze, informując o kobiecie jeżdżącej po okolicznych wsiach.

Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo wystosował komunikat, że po podległym mu terenie porusza się nieznajoma kobieta, jeżdżąca samochodem na poznańskich numerach rejestracyjnych.

– Osoba podchodzi do posesji pytając o występowanie gryzoni oraz kotów. Nie jest znany cel zbierania informacji przez tą osobę, ponieważ Urząd Miasta i Gminy Czerniejewo, jak i inne znane instytucje nie prowadzą tego typu wywiadów w terenie. Proszę o zachowanie wszelkiej ostrożności – napisano w komunikacie burmistrza Tadeusza Szymanka. Niewątpliwym jest też, że podobne sytuacje mogłyby mieć miejsce na terenie gminy Września oraz Niechanowo, gdzie ww. problem z gryzoniami występował.

W przypadku, gdyby którykolwiek z mieszkańców zauważył coś niepokojącego w rejonie swoich posesji, proszony jest o kontakt z policją.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kot
Kot
19/01/2023 23:32

Kobiecie grozi 2 lata pozbawienia wolnosci za zaklocanie miru szczurowego

Aga
Aga
19/01/2023 20:23

A ja powiem tak, coraz wiecej tego cholerstwa jest nie tylko w Czerniejewie, ale także w sasiadujacych wsiach niestety, jest ciepło i szczury nadal szukają pożywienia po kompostnikach i w plytach gnojowych się plenią… Gospodarze muszą się za to wziąść i tępić to cholerstwo, a nie szukać dziury w calym, co to za kobieta jezdzi i dopytuje, mysle, że z gazety… Ale to tylko takie podejrzenia, może dziennikarka która szuka sensacji w temacie gryzoni…

Bartas
Bartas
19/01/2023 22:24
Odpowiedź  Aga

To ją zaproś do domu na kawe…

GrzybekPl Borowik
GrzybekPl Borowik
19/01/2023 12:33

inspekcja

Rafał
Rafał
19/01/2023 11:15

Być może dziennikarka

Anet
Anet
19/01/2023 09:45

Najwyraźniej ktoś w gminie się boi ,że ktoś odkryje skąd faktycznie pochodzą szczury….. Strasząc kobietą która zbiera informacje na temat szczurów… żenująca sprawa…… Ja sama jestem ciekawa skąd wzięło się tyle szczurów ….. Nagle nie ma pana od tego …..gdzieś to cholerstwo musiało się zagnieździć nic dziwnego że ludzie szukają informacji na temat tego jak wygląda dalsza walka ze szczurami….
Czy gminy w ogóle jeszcze się interesują tym jak to wygląda!!!!!

Rafal
Rafal
19/01/2023 13:56
Odpowiedź  Anet

A po co Ci to wiedzieć? Załóżmy że szczury są od Twojego najbliższego sąsiada i co dalej? Na szubienice z nim wtedy?

Hubert
Hubert
19/01/2023 21:43
Odpowiedź  Anet

Ponoc z hodowli norek kolo czerniejewa© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.