Przejdź do treści głównej



Utrudnienia na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

Kierowcy korzystający z Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego muszą przygotować się na utrudnienia na wysokości Winiar. Wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu związana z rozpoczęciem remontu wiaduktów – zaplanowano zwężenie drogi do jednego pasa ruchu.

Prace obejmą obiekty znajdujące się na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego, stanowiącej ciąg drogi wojewódzkiej nr 194, nad torami linii kolejowej nr 281.

W pierwszym etapie robót wykonawca wprowadzi zawężenie jezdni, a ruch będzie odbywał się jednym pasem na każdej z nich.

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie, które będzie obowiązywać w rejonie prowadzonych prac.

Celem zadania jest odnowienie zużytych elementów obiektu i poprawa jego stanu technicznego przy zachowaniu obecnych parametrów użytkowych i nośności.

Na razie nie podano, jak długo potrwa pierwszy etap remontu. Kierowcy powinni jednak liczyć się z możliwością występowania tych utrudnień przez najbliższych kilka miesięcy.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

guest
0 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany