|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

OSP Trzemeszno otrzymało karetkę

Źródło: OSP Trzemeszno

Ochotnicza Straż Pożarna w Trzemesznie otrzymała do swojego wyposażenia karetkę podarowaną przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu.

Podpisanie umowy darowizny na rzecz OSP Trzemeszno zostało podpisane 24 stycznia br. Karetka marki Peugeot Boxer służyła dotąd w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu, gdzie została zastąpiona przez nowy pojazd. 

– Zgodę na przekazanie wyraził Zarząd Województwa Wielkopolskiego dzięki przychylności Pani Marszałek Pauliny Stochniałek. Karetki nie udałoby się pozyskać, gdyby nie wsparcie Pana Wojtka Mikusińskiego, za które serdecznie dziękujemy – informują druhowie z OSP Trzemeszno, dalej dodając: – Dzięki pozyskanej karetce rozwijać się będzie sekcja ratownictwa medycznego, zwiększy się zakres i częstotliwość udzielanej pomocy medycznej. Przed nami kolejne wyzwania, które pozwolą nam na dynamiczny rozwój, a mieszkańcom na zwiększenie bezpieczeństwa.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.