|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

WOŚPowa rozgrzewka w Strzyżewie Smykowym

Spore grono mieszkańców gminy Gniezno oraz z innych części regionu przybyło w sobotnie popołudnie do Strzyżewa Smykowego, gdzie odbyła się impreza poprzedzająca niedzielny finał WOŚP.

Druhowie z tej miejscowości po raz kolejny zorganizowali spore wydarzenie, związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Na ich zaproszenie odpowiedziało wiele instytucji oraz jednostek ochotniczych, przybyłych z wielu miejscowości. Nie zabrakło także starego Autosanu z MPK Gniezno oraz Militarnych Gniezno, którzy organizowali przejażdżki swoimi wozami po okolicy.

Wszystko poprzedziło morsowanie w przygotowanym basenie, a całości dopełniały organizowane w remizie licytacje. Te były bardzo rozmaite, tak jak fundatorzy różnych fantów, przygotowanych na tę okazję, m.in. wypieki, vouchery, koszulkę zawodników Lecha Poznań z autografami czy strażacki hełm – ten ostatni został sprzedany za tysiąc złotych. Ponadto nie zabrakło ciepłego posiłku dla wszystkich uczestników oraz różnych atrakcji dla najmłodszych.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.