|  Rafał Wichniewicz  |  1 komentarz

Zaginiona kobieta została odnaleziona

W sumie przez kilkanaście godzin służby poszukiwały zaginioną kobietę, która w sobotnie południe wyszła ze swojego domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

O całej sytuacji informowaliśmy wkrótce po tym, jak druhowie z OSP Strzyżewo Smykowe zamieścili komunikat o zaginięciu ok. 40-letniej kobiety. W sobotnie południe opuściła ona swój dom w Strzyżewie Kościelnym (gmina Gniezno) i słuch o niej zaginął – nie było wiadomo, dokąd się udała, ani gdzie może przebywać.

W późnych godzinach wieczornych 19 marca, wraz z zamieszczeniem komunikatu, rozpoczęły się działania poszukiwawcze w rejonie Strzyżewa Kościelnego i okolic z udziałem strażaków z trzech jednostek oraz policji z psami tropiącymi.

Jak udało się nam ustalić, to właśnie psy miały doprowadzić m.in. w rejon pobliskiego jeziora, dlatego na miejsce ściągnięto kolejnych strażaków z łodzią w celu przeszukania brzegu oraz akwenu. Działania trwały do późnych godzin nocnych i zostały przerwane z uwagi na panujące ciemności.

W niedzielny ranek druhowie ponownie mieli podjąć się poszukiwań, ale okazało się, iż kobieta została odnaleziona w innej wsi, oddalonej o kilka kilometrów dalej.

– Akcja poszukiwawcza została zakończona sukcesem. Dziękujemy bardzo wszystkim którzy udostępnili nasz post – poinformowali w niedzielę o godzinie 11 druhowie z OSP Strzyżewo Smykowe.

Dziękujemy za udostępnianie wcześniejszego komunikatu.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
19/03/2023 13:40

Teraz trzeba się zastanowić kto poniesie koszty poszukiwań?



© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.