|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Pożar cysterny na S5

W środowy wieczór służby zostały zaalarmowane do pożaru pojazdu ciężarowego, jadącego S5 w kierunku Poznania.

Do zdarzenia doszło 12 kwietnia, około godziny 19:30. To wówczas strażacy z kilku jednostek otrzymało dyspozycję do pożaru pojazdu typu cysterna, który znajdował się na drodze ekspresowej S5 na wysokości Modliszewka w kierunku na Poznań. Do akcji zadysponowano JRG Gniezno, OSP Modliszewo, OSP Mielno i OSP Mieleszyn.

Po dojeździe na miejsce pierwszego z zastępów zastano rozległy pożar kabiny, dlatego działania polegały na podaniu prądów wody w celu stłumienia ognia, a następnie jego dogaszaniu, także przy użyciu piany. 

Na czas prowadzonych działań ruch na S5 w kierunku Poznania został zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać także po zakończeniu akcji gaśniczej – do czasu usunięcia pojazdu z drogi.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.