|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Zakończył się kurs samoobrony dla kobiet

źródło: KPP Gniezno

Za nami kolejna edycja kursu samoobrony dla pań „Bezpieczna kobieta”, zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Gnieźnie.

W ramach kilku spotkań uczestniczki kursu poznały zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, rozpoznawania sytuacji niebezpiecznych i reagowania na przemoc, a także odbywały się praktyczne zajęcia stosowania podstawowych technik samoobrony. Ponadto informowano o sposobach działania przestępców, którzy prześcigają się w coraz to nowocześniejszych sposobach wyłudzeń pieniędzy.

Na zakończenie kursu, komendant insp. Przemysław Kozanecki wręczył uczestniczkom certyfikaty jego ukończenia, a także podziękował wszystkim, którzy pomogli zorganizować to profilaktyczne przedsięwzięcie tj. instruktorowi samoobrony asp. szt. Adamowi Owczarzakowi i oficer prasowej asp. szt. Annie Osińskiej. Podziękowania skierował także do Beaty Czechańskiej, dyrektorki III LO Gniezno za użyczenie sali i pomoc podczas zajęć uczniów klas policyjnych. Organizatorzy dziękują paniom, które z pełnym zaangażowaniem uczestniczyły w zorganizowanym kursie.

Więcej zdjęć

źródło: KPP Gniezno
 

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.