|  Rafał Wichniewicz  |  Zostaw komentarz

Dodatkowa rekrutacja do miejskich przedszkoli

Do 12 czerwca rodzice dzieci w wieku przedszkolnym mogą składać wnioski w dodatkowym naborze do sześciu miejskich placówek. W sumie po pierwszej rekrutacji zostało jeszcze 90 wolnych miejsc.

Trwa rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Gniezno. Wolne miejsca znajdują się jeszcze w sześciu placówkach:

  1. Przedszkole Nr 1 „Wesołe Nutki”, ul. Osiedle Władysława Łokietka 21
  2. Przedszkole Nr 5 „Mali Przyrodnicy”, ul. Rybna 7
  3. Przedszkole Nr 8 „Mali Polanie”, ul. Budowlanych 22
  4. Przedszkole Nr 10 z oddziałami integracyjnymi „Janek Wędrowniczek”, ul. Jana III Sobieskiego 22
  5. Przedszkole Nr 13 „Gniazdo Orląt”, ul. Józefa Paczkowskiego 11
  6. Przedszkole Nr 17 „Piastowska Gromada”, ul. Osiedle Piastowskie 18

Rodzice będą mogli składać wnioski do dnia 12 czerwca 2023 r. do godz. 15.00 w taki sam sposób jak to miało miejsce w pierwszym naborze.

Obowiązują te same zasady i kryteria, tzn. wnioski należy rejestrować pod adresem www.gniezno.przedszkola.vnabor.pl, następnie wybrać jedną z metod: wydrukować i wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru albo złożyć wniosek elektronicznie bez wychodzenia z domu.

Warunkiem skorzystania z metody drugiej jest to, aby oboje rodzice /opiekunowie prawni posiadali profil zaufany lub podpis kwalifikowany. Ponadto do składanego wniosku należy dodać wszystkie wymagane załączniki w postaci elektronicznej. Załączniki można dodać w formie zdjęcia lub skanu w formatach: jpg, gif lub pdf. Więcej informacji można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.