|  Rafał Wichniewicz  |  2 komentarze

Mężczyzna mył się w Jeziorze Winiary. „Szampon, kosmetyki i jazda”

kadr z nagrania

Bez żadnego skrępowania, przy innych plażowiczach – jeden z mieszkańców nagrał, jak mężczyzna na plaży na Łazienkach myje się w jeziorze.

Sytuacja miała miejsce w sobotni wieczór 15 lipca. Jak poinformował nas pan Maciej, mężczyzna przebywający nad jeziorem po prostu wszedł do wody w rejonie strefy dla dzieci (o tej porze pustej) i zaczął się myć przy wykorzystaniu m.in. szamponu.

– Szampon kosmetyki i jazda… A ludzie kąpią się i nikt nie zwraca uwagi – przekazał mieszkaniec. Osobnik nie odczuwał żadnego skrępowania otoczeniem i tego, że jest obserwowany przez innych wypoczywających nad jeziorem, nawet kiedy podczas tych czynności mył części intymne.

Dodajmy, że za tego typu zachowanie może taka osoba być ścigana za nieobyczajny wybryk lub za powodowanie zagrożenia w środowisku naturalnym. Samo Jezioro Winiary powinno być pod okiem wszystkich mieszkańców i takie zachowania, jak widoczne, nie powinny być dopuszczalne.

#Tagi

W związku z dbałością o poziom komentarzy prowadzona jest ich moderacja. Wpisy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste lub podstawowe zasady netykiety (np. pisanie WIELKIMI LITERAMI), nie będą publikowane. Wszelkie uwagi do redakcji należy kierować w formie mailowej. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala Kiełbowicz
Ala Kiełbowicz
18/07/2023 12:45

Czy to zejście do jeziora, ma nazwę ” ŁAZIENKI „? Jeśli tak , a innych łazielnek miejskich w Gnieźnie nie ma, to czy można temu panu cokolwiek zarzucić ? Przecież ten obywatel Gniezna po prostu dbał o swoja higienę !! To chyba dobrze świadczy o tym mieszkańcu naszego miasta !.

Neoner
Neoner
17/07/2023 13:09

XDDDD© Gniezno24. All rights reserved. Powered by Libermedia.